Resultater / Stilling

Samlet stilling

NavnSamlet point
Michael Poulsen10
Dennis Hansen10
Hans Holst9
Kristian Carøe9
Per Nygaard8
Thomas Bøge8
Brian Jensen7
Torben Kristensen7
Carsten Fabricius7
Jesper Damborg6
Ole Worm6
Peter Sander5
Rene Søholt4
Per Mundt3
Per Olsen0
Claus Hornemann0
Niels-Erik Rasmussen0
Bo Nygaard0
Kim Bøge0
Lasse Bager0
Allan Holst0
Tobias Holst0

Se de enkelte turresultater herunder:

Resultater tur 1 – Skovshoved (ørred tæller dobbelt)

NavnTorsk / VægtPointKlubmesterskab point
Michael Poulsen2,84010
Kristian Carøe2,1330,439
Thomas Bøge1,9127,298
Torben Kristensen1,622,867
Carsten Fabricius1,622,867
Ole Worm1,5822,576
Peter Sander1,5622,295
Rene Søholt1,1616,574
Per Mundt--3
Per Olsen000
Claus Hornemann000

Tur 2-5 er udgået pga. COVID-19

Resultater tur 6 – Skælskør

NavnBådnavnRegnbueørred/vægtHavørred/vægtHornfisk/vægtMakrel/vægtPointKlubmesterskabspoint
Niels-Erik RasmussenBamse
Bo NygaardTeam Nygaard
Jesper DamborgTeam Nygaard430436
Brian JensenSonne56256,27
Kim BøgeElvira
Lasse BagerElvira
Allan HolstTeam Tobas
Tobias HolstTeam Tobas
Bøje HansenHavbassen
Hans HolstHavbassen66266,29
Per NygaardBayliner Trophy57857,88
Dennis HansenBayliner Trophy70670,610

Tur 7 – Mullerup er udgået pga. dårligt vejr

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com